SIA CAPTURE DESIGN
PORTFOLIO
Jānis Kaugurs
SIA CAPTURE DESIGN
LOGO DIZAINS
Pēc sākotnējās saziņas ar klientu mēs rūpīgi precizējam visas viņa vēlmes, ieskaitot simbolus, krāsu paleti un dizaina stilistiku. 1-2 dienu laikā sagatavojam sākotnējās skices un konceptuālos paraugus, izmantojot industrijas standarta dizaina programmatūru. Pēc klienta atsauksmju saņemšanas, 1 dienas laikā finalizējam logotipa dizainu, nodrošinot augstas izšķirtspējas failus visos nepieciešamajos formātos (AI, EPS, PNG, JPG) un pielāgojot tos dažādiem reklāmas kanāliem, piemēram, drukai un digitālajai lietošanai.
SIA CAPTURE DESIGN
PRODUKTU FOTO
Vienojoties par produktu apjomu, mēs nosakām fotosesijas norises vietu, dienu un laiku. Mēs varam ierasties ar savu profesionālo foto tehniku vai klientam ir iespēja atvest produktus uz mūsu Jūrmalas ofisu, Lienes ielā 16/18, vai nosūtīt tos pa pastu.
Pirmajā dienā notiek fotosesija, kuras laikā tiek uzņemti augstas kvalitātes attēli, izmantojot modernu fototehniku un profesionālu apgaismojumu. 2. dienā veicam fotogrāfiju pēcapstrādi, izmantojot industrijas standarta programmatūru, lai nodrošinātu izcilu attēlu kvalitāti.
Gala rezultātā klients saņem kvalitatīvas un pielāgotas bildes, kas ir gatavas izmantošanai dažādos reklāmas kanālos un atbilst visām izvietošanas prasībām.
SIA CAPTURE DESIGN
ĒDIENKARTES DIZAINS
Mēs rūpīgi noskaidrojam klienta vajadzības, lai izstrādātu ēdienkarti, kas atbilst visām prasībām. Lai nodrošinātu precīzu informāciju, klientam nepieciešams sniegt ēdienu nosaukumus, alergēnu sarakstu, logotipu, kontaktinformāciju un cenas. Ja ir pieejamas ēdienu fotogrāfijas, tās jānosūta mums; ja fotogrāfiju nav, piedāvājam izbraukt un veikt profesionālu fotosesiju.
Mēs nodrošinām augstas kvalitātes attēlus, kas būs piemēroti gan ēdienkartei, gan BOLT un WOLT platformām, kā arī sociālo mediju materiāliem. Ēdienkartes izstrādes termiņš parasti ir nedēļa pēc visu nepieciešamo materiālu saņemšanas.
Pēc maketa izstrādes piedāvājam arī ēdienkartes drukas pakalpojumus. Drukas cena ir atkarīga no materiāla, apjoma un izmēra, un drukas process aizņem aptuveni 2-3 darba dienas.
SIA CAPTURE DESIGN
DRUKAS FAILU IZSTRĀDE
Mēs piedāvājam drukas failu dizaina un maketu izstrādi dažādām vajadzībām, sākot no ieliktnīšiem ēdienkartei līdz lielformāta drukai uz autobusiem. Vienojoties par specifiskajām prasībām un materiālu nodošanu mums, maketu izstrāde parasti aizņem no 1 līdz 3 dienām.
Papildus dizaina pakalpojumiem, piedāvājam arī drukas un uzstādīšanas pakalpojumus. Mēs nodrošinām materiālu piegādi visā Latvijā, lai jūsu projekts būtu pabeigts kvalitatīvi un savlaicīgi.
SIA CAPTURE DESIGN
IEPAKOJUMA DIZAINS
Piedāvājam profesionālu iepakojuma dizaina izstrādi Jūsu produktam. Pēc vienošanās par produkta izmēriem, sagatavosim iepakojuma klišejas maketa piemērus. Pamatojoties uz šiem piemēriem, izstrādāsim produkta iepakojuma dizaina maketu, kas atbildīs Jūsu prasībām un zīmola identitātei.
Nodrošināsim Jūs ar gatavo iepakojumu, kuru varēsiet saņemt Jums ērti pieejamā vietā. Mūsu mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes iepakojumu, kas izceļ Jūsu produktu un piesaista klientu uzmanību.
SIA CAPTURE DESIGN
SOCIAL MEDIA MARKETING
Piedāvājam profesionālu sociālo mediju mārketinga maketu izstrādi, pielāgojot tos Jūsu uzņēmuma stilam. Izmantojam Jūsu nodrošinātos materiālus, mākslīgā intelekta risinājumus vai no jauna radītus vizuālos elementus. Mūsu ikmēneša abonementā piedāvājam izstrādāt no 3 līdz 7 postiem nedēļā, nodrošinot Jūs ar kvalitatīviem vizuāliem materiāliem, kas veicina zīmola atpazīstamību.
Papildus piedāvājam arī animētu maketu izstrādi un maksas reklāmu posteņu dizainu. Izstrādājam Google banerus, Facebook banerus un jebkuru interneta vidē pielāgojamu posta klišeju, lai maksimāli efektīvi sasniegtu Jūsu mērķauditoriju.
SIA CAPTURE DESIGN
VIZĪTKARTES DIZAINS
Mēs piedāvājam ātru un profesionālu vizītkaršu dizaina izstrādi, pielāgojoties gala rezultātā plānotajam materiālam un izstrādes veidam. No Jums nepieciešama kontaktinformācija un logotips, un mēs nodrošināsim vizuālos elementus un dizainu vai pielāgosimies Jūsu esošajam stilam.
Piedāvājam dažādu materiālu vizītkartes, tostarp metāla ar gravēšanu vai cietkartona ar UV laku, kas piešķir izsmalcinātu spīdumu. Vizītkartes dizains parasti tiek izstrādāts 1 dienas laikā, un drukas pakalpojumi aizņem 2-3 darba dienas.
Vizītkartes var saņemt mūsu birojā Jūrmalā, Lienes ielā 16/18, vai nosūtīsim tās uz Jums tuvāko pakomātu. Nodrošinām ātru un kvalitatīvu servisu, lai Jūsu vizītkartes izceltos un atstātu lielisku iespaidu.
SIA CAPTURE DESIGN
FILIĀLES LOKĀCIJAS
DIZAINS
Vizuālo Konceptu Izstrāde Jūsu Filiālei
Mēs izstrādājam visaptverošus vizuālos konceptus Jūsu filiālei, lai nodrošinātu veiksmīgu un pievilcīgu atvēršanu jaunā lokācijas vietā. Piedāvājam vienoties par dažādiem vizuāliem materiāliem, tostarp plakātiem, baneriem, plāksnēm, nozīmītēm, skrejlapām un burtu izkārtnēm.
Mūsu mērķis ir nodrošināt visu nepieciešamo, lai Jūsu filiāle izceltos un piesaistītu klientu uzmanību no pirmās dienas. Sadarbojoties ar mums, Jūs saņemsiet augstas kvalitātes vizuālos materiālus, kas atbilst Jūsu zīmola identitātei un komunikācijas stratēģijai.
SIA CAPTURE DESIGN
LATVIJAS SIMTGADES FOTO ALBŪMS
Latvijas Simtgades Foto Albūma Izstrāde Mēs piedāvājam unikālu pakalpojumu - Latvijas simtgades foto albūma izstrādi, kas iemieso Latvijas vēsturi un kultūras bagātību. Mūsu mērķis ir radīt īpašu un aizraujošu pieredzi, kas iemieso Latvijas simtgades svinību garu.
Mēs vienojamies par projekta apjomu un vajadzībām, un mēs izstrādājam konceptu, kas atspoguļo Latvijas simtgades būtību un svinību atmosfēru. Nodrošinām, ka katrs attēls tiek rūpīgi izvēlēts un apstrādāts, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un estētisko vērtību.
Kā daļu no mūsu pakalpojuma piedāvājam personalizētus dizaina elementus, piemēram, albuma vāku un iekšējos izkārtojumus, lai albuma izskats atbilstu klienta individuālajām vēlmēm un prasībām.
Šis apraksts sniedz skaidru un profesionālu pārskatu par Latvijas simtgades foto albūma izstrādes pakalpojumiem, uzsvērot mūsu radošo pieeju un rūpīgo pieeju detalizētam dizainam.
Ja ir papildus jautājumi vai nepieciešama informācija, lūdzu, dodiet man zināt!
SIA CAPTURE DESIGN
FOTO PORTFOLIO
Mūsu foto darbu mantojums strādā pievienot vērtību jūsu uzņēmumam. Ar 17 gadiem pieredzes no Latvijas līdz ASV, mēs piedāvājam daudzveidīgus foto pakalpojumus, kas pielāgoti jūsu vajadzībām un novērtēšanai. Mūsu uzņēmums ir orientēts uz kvalitāti un profesionālu skatu, piedāvājot radošu un inovatīvu pieeju ikvienam projektam.
sia capture design
VIDEO IZSTRĀDE
Video produkcija, kas uzlabos jūsu uzņēmuma imidžu Mēs piedāvājam visaptverošus video pakalpojumus, sākot no interjera video uzņemšanas līdz gaisa telpas vizualizācijām, lai palīdzētu jums stāstīt savu stāstu. Ar vairāk nekā 17 gadiem pieredzes no Latvijas līdz ASV, mūsu komanda nodrošina radošus un profesionālus risinājumus, kas pievieno vērtību jūsu zīmolam. Uzticieties mums, lai radītu kvalitatīvas video produkcijas, kas izceļ jūsu uzņēmumu un piesaista klientu uzmanību.
Vasara var sakties -Picburg
Priecāsimies par vasaras sākumu un baudīsim gardās Picburg picas! Dosimies uz Jūrmalu, kur ir tik daduz skaistu vietu un skatu. Pa vienam, ar kādu vai draugu lokā. Lai visiem jauka vasara un neaizmirstami piedzīvojumi. Video: Jānis Kaugurs / SIA Capture design
Moduļu Majas
Šoreiz veidojām, video priekš #tavamodulumaja. Izbraukājām dažādas lokācijas gan pie Ādažu pologona, gan uz vietas rūpniecībā. Izmantojām papildus kadrus, ko nodrošināja SIA EYEWORKS un dažus no pastigām no Jūrmalas dabas. Dronu video ir kļuvuši patiešām aizraijoša izpriece un paver durvis uz interesantu perspektīvi. Video filmēšana: Otto Strazds, Jānis Kaugurs / SIA EYEWORKS / SIA CAPTURE DESIGN
Piedzīvojiet Brīnišķīgo "Garden of Lights" caur Mūsu Drona Objektīvu!
Mēs devāmies uz satriecošo "Garden of Lights" festivālu, kur mūsu drona kameras iemūžināja burvīgu gaismu un krāsu spēli. Šis video ir ceļojums caur spilgti izgaismotu ainavu, kurā katrs kadrs stāsta stāstu par krāsu un gaismas maģiju. Video ietver: Aizraujošas Gaisa Skatuves: Izbaudiet festivāla atmosfēru no putna lidojuma, ar elpu aizraujošiem kadriem, kas atklāj gaismu un krāsu pilno dārzu. Izcila Mūzika un Skaņu Celiņš: Katrs video fragments ir rūpīgi saplānots ar aizkustinošu mūziku, kas atbilst gaismas festivāla ritmam un jūtām. Detaļas par Festivālu: Uzziniet vairāk par "Garden of Lights" un tā unikālajām instalācijām, kas veidotas gan vietējo mākslinieku, gan starptautisku dizaineru rokām. Šis video ir radīts, lai sniegtu skatītājiem iespēju piedzīvot "Garden of Lights" no mājas ērtībām. Mēs ceram, ka jūs izbaudīsiet šo gaismas un skaņu simfoniju, kā arī atklāsiet jaunas iedvesmas avotus savām nākamajām svinībām vai projektiem. Kāpēc skatīties šo video? Unikāla Perspektīva: Redzējums no augšas piedāvā pilnīgi jaunu skatu uz festivālu. Iedvesma: Idejas jūsu nākamajai pasākuma apgaismošanai vai mākslas projektam. Relaksācija: Video ir ideāls veids, kā atpūsties pēc garas dienas. Abonējiet mūsu kanālu un spiediet zvaniņu ikonu, lai nekad nepalaistu garām mūsu nākamajiem piedzīvojumiem. Komentāros dalieties ar savām domām un iespaidiem par "Garden of Lights"!
CAPTURE DESIGN piedāvā RITUĀLS
Noskatieties "Rituāls" — aizraujošu drona lidojuma pieredzi! Piedzīvojiet rituālu no jaunas perspektīvas ar mūsu ekskluzīvo drona video. "Rituāls" ir kinematogrāfisks ceļojums, kurā tiek izmantots augstas kvalitātes drona filmēšanas tehnika, lai iemūžinātu unikālas tradīcijas un ceremonijas no gaisa. Šis video piedāvā ne tikai elpu aizraujošas skatuves, bet arī stāstu par cilvēku savstarpējo saikni un kultūras mantojumu. Galvenie video akcenti ietver: Unikāli filmēti kadri, kas parāda rituālu plašumā un detalizācijā. Profesionāli montētas ainas, kas uzlabo vizuālo pieredzi. Aizkustinoša mūzika, kas pastiprina video emocionālo ietekmi. "Rituāls" ir daudz vairāk nekā tikai video; tas ir stāsts par mūsu kultūras dziļumiem, ko vēstī gaisa perspektīva. Abonējiet mūsu kanālu, lai nepalaistu garām vēl vairāk aizraujošu video, un nospiediet zvanu pogu, lai saņemtu paziņojumus par jaunumiem!
Planky and Me - LIFE MIGHT BE WORSE
🌟 Planky and Me | DIY Projects | Emotional Support Plank | Fun & Creativity 🌟 Hey everyone! Welcome to the first episode of Planky and Me! I'm Alex, and I'm thrilled to introduce you to my new best friend and DIY partner, Planky Plankerson. In this video, you'll meet Planky, the most charming and reliable plank of wood you'll ever encounter. Together, we're setting out on a journey to bring creativity, joy, and a little bit of humor to your DIY projects and home improvements. 🔨 Who is Planky Plankerson? 🔨 Planky isn't just any plank of wood. He's got personality, a story, and a mission: to be your emotional support and reliable companion in every project. Whether you're building, crafting, or just looking for some fun inspiration, Planky is here to remind you that even the simplest materials can make a big impact. 🎥 In This Video 🎥 Introduction to Planky and Me: Learn how Planky Plankerson came to life and why he's the perfect DIY buddy. Our Mission: Discover how we aim to make life a little better (or at least less boring) with Planky's unique charm and practicality. Join the Fun: Find out how you can get involved and follow along with our projects. 💖 Get Your Own Emotional Support Planky 💖 Want to bring some of Planky's positive vibes into your own home? Visit our shop and get your very own Emotional Support Planky. It's more than just a piece of wood; it's a friend, a helper, and a source of endless creative possibilities. 🌐 Shop Now: www.plankyandme.com 📲 Stay Connected 📲 Follow Us on Social Media: For more fun, updates, and behind-the-scenes content, be sure to follow us on all our social media platforms. Links in the bio! Subscribe: Don't forget to hit the subscribe button and click the bell icon to stay updated on all our latest videos. Thank you for watching! We're so excited to start this journey with you. Remember, with Planky and me by your side, life might be worse, but with a little creativity and a lot of fun, it will definitely be better! #PlankyAndMe #EmotionalSupportPlanky #DIYProjects #CreativeProjects #MeetPlanky #LifeMightBeWorse Feel free to leave your comments and questions below. We'd love to hear from you!
IT'S DINE AND DASH
Welcome to another hilarious episode of Planky and Me! 🍕🍔😂 In this episode titled "DINE AND DASH," Rudis and Planky find themselves in a sticky situation. After enjoying a delicious meal, they realize they're broke and decide to make a daring escape without paying. But just when they think they've pulled off the perfect dine and dash, there's an unexpected plot twist! 🤯 Join Rudis and Planky on their latest misadventure and see what happens when a simple plan goes hilariously wrong. Don't miss the laughs and surprises in this fun-filled episode! Watch the full episode and discover more about Planky at www.plankyandme.com. Get your own Emotional Support Planky and join the fun! #PlankyAndMe #DineAndDash #Comedy #FunnyMoments #PlotTwist
Grafiskais dizaineris / Fotogrāfs
Jānis Kaugurs
Sveiki! Mani sauc Jānis Kaugurs, esmu grafiskais dizaineris, fotogrāfs un video operators ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi šajā jomā. Esmu SIA CAPTURE DESIGN īpašnieks un valdes loceklis, un man patīk veidot visu, kas saistīts ar radošumu. Manas prasmes ietver vizītkaršu, logotipu, bukletu, katalogu, baneru, ēdienkaršu un citu reklāmas materiālu dizaina izstrādi. Esmu arī specializējies produktu un ēdienu fotogrāfijā, kā arī foto un video pēcapstrādē, izmantojot Adobe Creative Cloud rīkus.
Man ir augstākā izglītība grafiskajā dizainā, un esmu strādājis gan Latvijā, gan starptautiski, tostarp uz kruīza kuģiem ASV. Manas valodu prasmes ietver latviešu, angļu un krievu valodu augstā līmenī, kā arī pamatzināšanas franču valodā. Esmu saņēmis atzinību par savu darbu dažādos konkursos, tostarp Latvijas Kultūras ministrijas fotokonkursos un Sony World Photography Awards.
Ja jums ir nepieciešami augstas kvalitātes vizuālie materiāli vai jebkāda veida radošie projekti, droši sazinieties ar mani!
Pasūti kautko interesantu!
+ (371) 26622211
capturedesignlv@gmail.om
Jānis Kaugurs
Grafiskais dizaineris / fotogrāfs / video operators
Made on
Tilda